o mnie

kolekcjekontaktdeviantartlinki

STRONA W PRZYGOTOWANIU

Robię biżuterię, bo lubię. NIE NA SPRZEDAŻ. Nie przymuję zleceń, ani też nie sprzedaję gotowych wyrobów. Biżuterię najczęściej robię do konkretnych zestawów ubraniowych.
W mojej szafie królują czerń oraz brązy. Czasem trafi się jakiś dodatek w bardziej żywym kolorze. Dlatego też zdarzy mi się wykonać jakiś zwór w dwóch wersjach: z kryształkami Black Diamond (dla ubrań czarnych) oraz Golden Shadow (dla ubrań brązowych).

W niektórych przypadkach, jakiś zwór prosił się by wykonać go w więcej niż jednym kolorze. W ten sposób powstał naszyjnik Pure Violet. Na podstawie baaardzo podobnego z kryształkami Black Diamond.

Jeżeli, naszyjnik jest okazały, to staram się aby kolczyki do niego były skromne. Dlatego też w większości serii pojawiają się małe, proste kolczyki o bardzo podobnym wzorze. One są tylko dodatkiem.
Na niektórych obrazkach naszyjnik występuje razem z długimi, bardziej ozdobnymi kolczykami. Tak jest tylko do zdjęcia. Na co dzień nie lubię chodzić obwieszona niczym choinka na święta.

Niektóre serie (np. Black Diamond I, Golden Shadow, Ctystal) zawierają kilka par kolczyków, naszyjników, bransoletek. Ta biżuteria ma być dodatkiem do ubrań. Do niektórych zestawów pasuje mi bardziej długi naszyjnik, a do innych np. kolia. A do innych wisior na długim łańcuszku.

Do wyrobu biżuterii używam: szklanych koralików Jablonex, kryształków Swarovskiego oraz onyksów. Mażą mi się piękne labradoryty albo prawdziwe turkusy. Niestety dopóki ich nie zdobędę, będę korzystać z tego co mam.Copyright © 2009
www.Krakowianki.pl/Agata